SKUP

„KARPOL” PUH prowadzi całoroczny skup wszystkich rodzajów zbóż oraz rzepaku i nasion roślin strączkowych (łubin, bobik, groch).

Gwarantujemy rzetelną ocenę jakości dostarczanych towarów oraz atrakcyjne ceny skupu.

tel. 94 340 93 20 | tel. 94 340 93 23

zboza@karpolkarlino.pl

O nas

„KARPOL” Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe, działa na rynku rolnym nieprzerwanie od 2003 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze rolnictwa pozwoliło na dostosowanie oferty firmy do potrzeb naszych klientów i kontrahentów w Polsce jak i za granicą. Dzięki szerokim kontaktom w całej Europie nasza firma oferuje swoim klientom dogodne warunki sprzedaży oraz zakupu płodów rolnych i innych produktów renomowanych marek niezbędnych w procesach produkcji rolnej oraz przetwórstwie.
Własna baza magazynowa z pełną infrastrukturą maszyn i urządzeń oraz wyposażone w najnowszej generacji sprzęt analityczny laboratorium umożliwiają dokładną ocenę skupowych i sprzedażowych płodów rolnych.
Wszystkim naszym partnerom handlowym, gwarantujemy fachowe doradztwo, szybką i terminową realizacje zamówień i umów oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Sklep wielobranżowy

Skup

Przenośniki ślimakowe do zboża

Skup

Oferujemy

Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie:
  • skupu: zbóż, rzepaku, nasion roślin strączkowych (łubin, bobik, groch);
  • sprzedaży: materiału siewnego, nawozów, pasz i komponentów paszowych dla zwierząt gospodarskich oraz domowych;
Odwiedzając nasza siedzibę w Kotłowie mogą Państwo zaopatrzyć się w nasiona zbóż, roślin strączkowych i oleistych, pasze oraz komponenty paszowe. Oferujemy również oleje i smary oraz inne materiały eksploatacyjne renomowanych firm do maszyn i urządzeń rolniczych.
Na miejscu mogą Państwo skorzystać z porad doradców w zakresie żywienia zwierząt oraz doradztwa technologicznego.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.